Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Okamžité sledování
spotřeby elektřiny
z elektroměru

i pro fotovoltaiky


------------------------------  


 ------------------------------  
 ------------------------------   

 1. Úvod
 2. Termoreflexní omítkový systém
 3. Termoizolační štuk Climate System 550 12 kg

Termoizolační štuk Climate System 550 12 kg

Pro použití v exteriéru jsou určeny produkty z řady Climate System Exterior, které společně tvoří systém souvrství jádrové omítky, štuku a nátěru sklá... celý popis
Dostupnost
na dotaz
755,00 Kč
623,97 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:388
Hlídat cenu / dostupnost
 • Kompletní specifikace
 • Termoizolační štuk Climate System 550 12 kg
  Termoizolační štuk Climate System 550 12 kg
  na dotaz
  755,00 Kč
  623,97 Kč bez DPH
Kompletní specifikace

Pro použití v exteriéru jsou určeny produkty z řady Climate System Exterior, které společně tvoří systém souvrství jádrové omítky, štuku a nátěru skládajících se z lehkých minerálních plniv a polymerních modifikátorů. Produkty Climate System Exterior jsou určeny pro použití na fasádách novostaveb i historických budov, kde slouží jako termoizolační a tepelná ochrana konstrukce budovy. Climate System Exterior vyniká velmi nízkou emisivitou a velmi vysokou odrazivostí slunečního a UV záření. Materiál je vyroben ze zcela přírodních látek, přičemž použitá minerální pojiva zaručují funkci membrány a 100% paropropustnost souvrství Climate System Exterior. Unikátní funkce membrány Climate System zajišťuje tepelné uklidnění konstrukce a zamezuje vzniku termodynamických trhlin.

- Zateplovací

- 100% paropropustné

- Odvlhčovací

- Zdravé

Climate System Exterior zabraňuje růstu plísní, hub a řas na fasádách budov, je anti-alergenní a na jeho povrchu se neusazují nečistoty ani prach. V případě zašpinění povrchu jej lze jednoduše omýt vodou. Climate System Exterior je plně paropropustný, zdraví nezávadný a má nejvyšší certifikaci pro použití v potravinářství a zdravotnictví.

- Ekologické

Climate System Exterior je netoxický, neobsahuje zdraví škodlivé látky a jeho použití je zcela nezávadné pro lidi i zvířata. Je vodou ředitelný a nezatěžuje životní prostředí. Materiály Climate System díky svým vlastnostem významně snížují přehřívání měst

- Energeticky úsporné

Climate System Exterior díky svým unikátním vlastnostem a odrazivosti až 89 % výrazně snižuje energetickou náročnost objektů. Tyto úspory jsou nejvíce patrné na významném snížení nákladů za vytápění objektů v zimě a chlazení interiérů v létě. Bonusem tohoto efektu je příjemná tepelná pohoda v místnostech a nepřehřívání objektů.

cena 75 kč / m2 (  63 kč / kg ) včetně DPH

TERMOIZOLAČNÍ OMÍTKOVÁ SMĚS CLIMATE SYSTEM 450


✓ Ekologická
✓ Tepelná izolace
✓ Zvuková izolace
✓ Bílá
✓ Hydrofobní
✓ Mrazuvzdorná
✓ Nehořlavá
✓ Paropropustná
✓ Nevyžaduje armování
 
Technická specifikace
Oblast použití: Termoizolační štuk Climate System 550 je používán jako poslední vrstva omítek vně i uvnitř budov. Štuk Climate System 550 se používá dekorativně, ale také kvůli svým izolačním vlastnostem – tepelné izolaci, hydroizolaci a zvukové izolaci. Zvláště se doporučuje používat tento štuk na ostění oken a dveří. Tloušťka vrstvy do 20 mm. Používá se jako finální vrstva pro omítku Climate System 370.

Složení: Minerální pojiva (cement, vápno), lehké minerální plniva a polymerní modifikátory.

Aplikační instrukce

Příprava podkladu: Povrch důkladně ošetřit hloubkovou penetrací. Podklad, jestli je to nutné, očistit od staré barvy, špíny, prachů a nestabilních fragmentů. Beton očistit od zbytků separačních prostředků (proti olejovým skvrnám). Odstranit výčnělky, kovové části ochránit proti korozi. Hladkým betonovým základům se doporučuje zdrsnit mechanickým způsobem nebo pomocí kontaktního nátěru.

Technické charakteristiky

Objemová hmotnost v suchém stavu 710 ± 20 kg/m³
Kapilární nasákavost W1
Koeficient vodních par µ 9,8 ± 1,5
Tepelná vodivost T1 0,12 W/(m⋅K)
Reakce na oheň Class A1
Odolnost Mrazuvzdorná
Množství vody na 12 kg suché směsi 6,24 - 6,96 l
Spotřeba suché směsi s tloušťkou vrstvy 2 mm 1,2 kg/m²

Obecná doporučení pro použití
Práce vykonávat v teplotách mezi + 5°C až + 30°C. Všechna doporučení v tomto technickém listu jsou účinná při 20°C a relativní vlhkosti 60%. V jiných podmínkách se čas zpracovatelnosti malty může změnit.

Důležité!
V létě neprovádějte práce pod přímým působením slunečních paprsků na maltovou směs a na základ!
Měli byste se také vyhnout přímého působení srážek na maltové směsi.

Poznámka:
Termoizolační štuk Climate System 550 obsahuje cement a vápno, které při vzájemném působení s vodou, vyvolávají zásadité reakce, proto během práce je třeba chránit oči a kůži. V případě, že se Vám směs dostane do očí, ihned vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Příprava směsi
Do kulatého kontejneru s plochým dnem (objemem 40 l - 1 pytel suché směsi a 60 l - 2 pytlů suché směsi) nalijte čistou vodu cca 6,24 až 6,96 l na pytel (12 kg). Do vody nasypat směs Climate System 550. Důkladně promíchejte štukovou směs vysokorychlostním (ne méně než 600 ot. / min.) stavebním mixerem po dobu 4-5 minut. Do stavu jednorodé konzistence dohladka a bez sraženin. Doporučuje se používat mixer s 2 tryskami. Maltovou směs nechat stát po dobu 5 minut, a pak znovu důkladně promíchat.

DŮLEŽITÉ! Pro zajištění jednotnosti malty během hněteni je nutné používat celý obsah pytle. Není přípustné částečné používání obsahu pytle. Ukazatelem řádně připravené malty je její homogennost bez hrudek. Kvalitu rozmíchané směsi ověříte nanesením na kovové hladítko a jeho obrácením směrem dolů, směs se nesmí odlepit.

Nanesení štuku:
Malta se aplikuje na stěnu s pomocí špachtle a hladítka z nerezové oceli.
S tenkovrstvým nanesením bez omítníků, je třeba vrstvu štuku vyrovnat zednickou lžící, a po 20-30 minutách po nanesení zatočit štuk s pomocí plastového hladítka. Zatáčet štuk je třeba krouživými pohyby a při tom vytvářet jednotnou strukturu povrchu.
Pozor! Před přípravou finální omítky kontejner, kovové stěrky a plastové hladítka musí být pečlivě vyčištěny.
Povrch lze 3 dny po omítání natírat vododisperzními barvami pro fasády. Jeden den před barvením povrchu je třeba povrch natřít základním nátěrem podle doporučení výrobce barev.
 
Záruka výrobce
Výrobce zaručuje, že směs Climate System 550 odpovídá charakteristikám uvedeným v tomto Technickém listu, při dodržení pravidel přepravy, skladování, přípravy a aplikace. Výrobce není zodpovědný za špatné použití směsi, stejně jako její použití pro jiné účely, které nejsou uvedeny v tomto Technickém listu.
 
Záruční doba skladování směsi Climate System 550 v originálním balení od výrobce, na paletách, v suchém prostředí
- 12 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

Zboží zařazeno v kategoriíchVytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz