Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Okamžité sledování
spotřeby elektřiny
z elektroměru

i pro fotovoltaiky


------------------------------  


 ------------------------------  
 ------------------------------   

 1. Úvod
 2. Termoreflexní nátěry
 3. Odstranění plísní, mechů, řas a hub Schaich REX-AM - 5 kg

Odstranění plísní, mechů, řas a hub Schaich REX-AM - 5 kg

Prostředek pro odstranění řas, plísní, mechů, lišejníků a hub z povrchů staveb REX-AM ničí mikroorganizmy (řasy, plísně, mechy, lišejníky, houby), kte... celý popis
Dostupnost
do 14 dnů
1 490,00 Kč
1 231,40 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:383
Hlídat cenu / dostupnost
 • Kompletní specifikace
 • Odstranění plísní, mechů, řas a hub Schaich REX-AM - 5 kg
  Odstranění plísní, mechů, řas a hub Schaich REX-AM - 5 kg
  do 14 dnů
  1 490,00 Kč
  1 231,40 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace


Prostředek pro odstranění řas, plísní, mechů, lišejníků a hub z povrchů staveb REX-AM ničí mikroorganizmy (řasy, plísně, mechy, lišejníky, houby), které způsobují neestetický vzhled fasád a soklů budov, dlažeb, teras, chodníků, , střech, pomníků apod.. Použití přípravku se doporučuje i před aplikací nátěru na výše uvedené podklady, protože snižuje riziko rozmnožení mikroorganizmů pod vrstvou nátěru, což je častou příčinou „odlepení“ nátěrů od povrchů staveb


VÝHODY :

REX-AM se nanáší na povrch bez předchozího čištění (mytí nebo kartáčování povrchu). Nemění barvu ani vzhled podkladu, naopak mu vrací původní estetické kvality. Neatakuje sklo, kovy a barvy používané ve stavebnictví, není nutné zalepovat okna, po kontaktu s přípravkem stačí povrch omýt vodou.

NÁVOD K POUŽITÍ :

Používejte při teplotách podkladu od + 5 °C do + 25 °C. Roztok REX-AM naneste nejlépe rozprašováním. Mech, plísně, atd. nechte důkladně nasáknout přípravkem. Po 30 minutách povrch důkladně vypláchněte studenou tlakovou vodou (min. 10 MPa). Obsahuje více než čtyřnásobné množství účinné látky, než obdobné výrobky na trhu. Díky tomu je schopen v neředěném stavu čistit v jednom kroku velice znečištěné povrchy. U méně zasažených ploch je možné prostředek zředit, a tím šetřit náklady na provedení sanace od organických nečistot.

ŘEDĚNÍ:
Přesnou koncentraci roztoku doporučujeme stanovit provedením zkoušky na konkrétním povrchu. Zašlete nám fotografii povrchu, který chcete čistit a my Vám doporučíme ředění REX-AMu.Okamžitou reakcí s roztokem REX-AMu buď organické nečistoty „mizí“ nebo mění odstín. Pokud k těmto reakcím nedochází během několika minut, zesilte koncentraci aplikačního roztoku!!Při správně zvolené koncentraci roztoku a době působení vyčistí REX-AM povrch v jednom cyklu a není nutná opakovaná aplikace.

ŘEDĚNÍ :

SCALP RENOV EXPRESS obsahuje více než čtyřnásobné množství účinné látky, než obdobné výrobky na trhu. Díky tomu je schopen v neředěném stavu čistit v jednom kroku velice znečištěné povrchy. U méně zasažených ploch je možné prostředek zředit, a tím šetřit náklady na provedení sanace od organických nečistot. Přesnou koncentraci roztoku doporučujeme stanovit provedením zkoušky na konkrétním povrchu. Okamžitou reakcí s roztokem REX-AMu buď organické nečistoty „mizí“ nebo mění odstín.
Pokud k těmto reakcím nedochází během několika minut, zesilte koncentraci aplikačního roztoku!! Při správně zvolené koncentraci roztoku a době působení vyčistí REX-AM povrch v jednom cyklu a není nutná opakovaná aplikace.

 

Doporučená ředění pro povrchy zasažené:

1. pouze zelenou řasou – 1 díl REX a 4 díly vody

2. zelená řasa spolu s černými plísněmi – 1 díl REX a 2 díly vody

3. černé plísně – 1 díl REX a 1 díl vody

4. pro silné znečištění použijte neředěný roztok

Do rozprašovače odlijte pouze potřebné množství a kanystr dobře uzavřete. Účinná látka je velmi těkavá a z otevřených nádob rychle vyprchává. Zřeďte pouze takové množství RENOV EXPRESSu, které zpracujete v jednom dni. Zředěný roztok nedoporučujeme skladovat!


DOPORUČENÍ :

Na vyčištěný a suchý povrch naneste prostředek PREVENT-AM, který má preventivní účinek proti novotvorbě organických nečistot.


Důležité info :

Obsahuje chlornan – při kontaktu odbarvuje textilní vlákna. Zabraňte nechtěnému kontaktu prostředku s okolím – vhodným zakrytím nebo okamžitým oplachem vodou. Zvláštní pozornost věnujte ochraně povrchů ze zinku, hliníku a mědi, pozinkovaných povrchů a okolní vegetaci.Zabraňte nechtěnému kontaktu prostředku s okolím – vhodným zakrytím nebo okamžitým oplachem vodou.Zvláštní pozornost věnujte ochraně povrchů ze zinku, hliníku a mědi, pozinkovaných povrchů a okolní vegetaci. Protože aplikace přípravku jsou velice početné a odlišné, ověření všech není v možnostech výrobce. Rady, které poskytujeme, mají doporučující charakter. Pokaždé je třeba volit konkrétní postup až na základě výsledků zkoušky na malé ploše povrchu, který má být ošetřen. Výrobce nenese odpovědnost za případné škody způsobené nevhodným použitím výrobku.


Hygiena a bezpečnost :

Přípravek je žíravý, obsahuje chlornan sodný. Je zásadité reakce, kontakt s kůží může vyvolat poleptání exponovaných míst. Při kontaktu s kyselinami se uvolňuje toxický plyn (chlor). S přípravkem zacházejte jako s běžnými chemikáliemi. Doporučujeme nosit rukavice a vyhýbat se častému kontaktu přípravku s kůží. Místa nechtěně zasažená přípravkem opláchněte hojně vodou. Po ukončení práce ruce umyjte mýdlovou vodou. Výrobek skladujte odděleně od potravin a mimo dosah dětí.

 

Zboží zařazeno v kategoriíchVytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz