Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat. ------------------------------  

Exklusívní
ceny

ENERGIÍ

pro Vás

podle vývoje
cen na burze

 ------------------------------  

Dopravné

od 49 Kč ------------------------------  

Výroba tepla a elektřiny
s nulovou investicí a velkou úsporou


pro velké objekty

 ------------------------------  

Fibaro Magnetický kontakt

Kombinuje funkce čtyř zařízení: Magnetický kontakt Zjistí, zda jsou dveře či okna zavřené nebo otevřené. Otevřené okno vypne t... celý popis
Dostupnost
na dotaz
1 380,00 Kč
1 140,50 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1005
Bydlení a doplňky:Domovní alarmy
 • Kompletní specifikace
 • Fibaro Magnetický kontakt
  Fibaro Magnetický kontakt
  na dotaz
  1 380,00 Kč
  1 140,50 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Kombinuje funkce čtyř zařízení:

Magnetický kontakt

Magnetický kontakt

Zjistí, zda jsou dveře či okna zavřené nebo otevřené. Otevřené okno vypne topení či klimatizaci. Vstup do místnosti automaticky zapne osvětlení. Při odchodu víte, zda jste někde nezapomněli zavřít. Pokud nejste doma, senzory střeží váš majetek.

Teplotní čidlo

Teplotní čidlo

K senzoru na okna a dveře lze připojit teplotní čidlo DS18B20 (prodáváme samostatně). Jeho instalace je velmi snadná: zasunete tři kabely a zafixujte je pomocí šroubů. Čidlo například poradí, zdali je lepší větrat nebo pustit klimatizaci.

Binární vstup

Binární vstup

Skrze tento modul můžete spustit libovolné funkce. Jakmile je senzor připojíte i k obyčejnému vypínači, může ovládat ostatní zařízení. Jinými slovy přidat tlačítko kamkoliv bez nutnosti tahat kabely. Ovládání vstupních dveří z kuchyně? Proč ne..

Scénový modul

Scénový modul

 

 

Jednoduše připojte běžný vypínač k modulu a spusťte nějakou z nastavených scén. Různým počtem stisknutí pak ovládáte několik zařízení naráz. Můžete například vypnout vše nepotřebné a spustit alarm při odchodu z domu.


Pro pocit bezpečí

Magnetický kontakt lze snadno propojit se stávajícím zabezpečovacím systémem či si s jeho pomocí vytvořit vlastní jednoduchý alarm. Žádné dveře ani okno tak nikdo neotevře, aniž byste o tom věděli. Fibaro aplikace vám ihned zašle oznámení na mobil.

Pro pocit bezpečí
Sníží výdaje na minimum

Sníží výdaje na minimum

Eliminujete riziko vysokých plateb za energie kvůli zbytečnému topení či chlazení místností. Magnetický kontakt ve spojení s čidlem teploty (lze dokoupit samostatně) rozšíří možnosti inteligentní regulace teploty. Fibaro může například vypnout topení, když větráte, a přesněji regulovat topení na základě informací z více senzorů v místnosti.

Namontujete jej kdekoli

Montáž modulu je velmi snadná i díky tomu, že jde nejmenší prvek tohoto typu dostupný na trhu (76 × 11 × 19 mm). Vybalte jej z krabice, aktivujte a přilepte na místo (stačí oboustranná lepicí páska). Díky nízké spotřebě si s baterií vystačí dva roky a sám s předstihem upozorní na vybití. Aktuální stav baterie navíc vždy vidíte v aplikaci.

Namontujete jej kdekoli
Snadná instalace a aktualizace

Snadná instalace a aktualizace

Instalace senzoru zabere méně než 3 minuty. Stačí zmáčknout servisní tlačítko a v aplikaci zvolit možnost přidat zařízení. To je vše. Následné aktualizace navíc zvládne sám bezdrátově.

Bude vám ladit

Vyberte si podle vašeho vkusu ze sedmi barevných provedení tu, která nejlépe odpovídá stylu vašeho interiéru.

Bude vám ladit
 
Zboží zařazeno v kategoriíchVytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.